Iva Marková

Mgr. Iva Marková

Specializace: Metoda Access BARs, Energetický facelift, Access counsciousness

Ostatní služby: Kvantová regrese

Telefon: 734 780 590

Email: iva.marek444@gmail.com

Vlastní web:

 

Motto Accessu: „Vše v životě přichází s lehkostí, radostí a slávou!“

                          „Jaké jsou možnosti?“

Metody pomáhají preventivně, i při akutních a chronických bolestech a onemocněních. Celkově harmonizují tělo a mysl. Učí nás vytvářet si život s lehkostí.

Access Bars – jemnými dotyky prstů na 32 bodech hlavy se odstraňují náboje stresu, strachu, silných emocí, bloků a přesvědčení druhých i našich vlastních. Access nás vede k radosti být sám sebou. Spouští energie v těle a tím přispívá k celkové harmonizaci. Vhodné pro všechny věkové kategorie.

Energetický facelift – facelift jako masáž obličeje + spuštění léčivých a omlazovacích energií těla. Kromě odstraňování vrásek uvádějí lidé další pozitivní účinky na své zdraví. Po dvaceti sezeních má masáž trvalý efekt.

„Tělesné procesy“ Access Counsciousnessdotyková masáž různých bodů těla, s různými účinky. Celkový imunitní restart, akutní podpora imunity. Vyrovnání s traumaty v těle (po úrazech, operacích, náročné fyzické práci či sportu), korekce zraku, hubnutí. Podrobnosti a aktuální informace na mých webových stránkách.

Kvantová regrese – regrese do oblastí a dimenzí, které si běžně nepamatujeme, ale přesto nás ovlivňují. Možnost rozhovoru s Vyšším Já a bytostmi Světla a Lásky. Vhodné od sedmnácti let.