Markéta Kundrátová

Markéta Kundrátová

Specializace: Klasická homeopatie

E-mail: marketa.kundratova@post.cz (upřednostňuji mailovou komunikaci)

Telefon: 739 821 837 (v případě, že se nedovoláte, pište prosím sms)

Vlastní web: www.marketakundratova.cz

 

Z jakého důvodu mě můžete kontaktovat?

 

Poskytuji homeopatické poradenství jak při akutních, tak při chronických potížích.

Ke klasické homeopatii jsem si našla cestu ve chvíli, kdy jsem začala narážet na hranice současné medicíny. I když jsem byla zpočátku skeptická, vlastní zkušenost mě přesvědčila, že její síla je mnohem větší, než jsem si kdy myslela a v mnohých případech může pomoci tam, kde moderní léčba selhává. Líbí se mi, jak působí na organismus jako na celek a dovede tak ovlivnit nejen jeden lokální problém, ale zvýšit celkovou kvalitu života člověka.

Z mnoha různých homeopatických směrů mě nejvíc oslovila homeopatie klasická, opírající se o stovky let prověřené poznatky a zkušenosti mnohých homeopatů. Z touhy dozvědět se o homeopatii co nejvíc jsem začala studovat tříletý kurz na Prague College of Classical Homeopathy, který jsem ukončila v září 2016. V současnosti pokračuji dvouletým postgraduálním kurzem. V roce 2015 jsem složením závěrečné zkoušky ukončila dvouletý kurz medicínského minima a první pomoci, akreditovaný MŠMT.

Více informací najdete na mých webových stránkách, příp. se na mě můžete obrátit prostřednictvím e-mailu, ráda odpovím na jakékoliv vaše otázky.