Lucie Petrová

MUDr. Lucie Petrová

Propojení klasické a alternativní medicíny

Specializace: biorezonance (přístroj Bicom), poradenství, podpora a terapie při řešení skutečných příčin nemocí, propojení klasické a alternativní medicíny

Ostatní služby: výživa, péče o fyzické tělo na bylinné bázi, přednášková činnost

E-mail: petrova.luci@seznam.cz

Telefon: 776 028 375

Upozornění: v současné době nepřijímám nové pacienty a klienty z důvodu

                     příprav na atestační zkoušku

 

Z jakého důvodu mě můžete kontaktovat?

Jak pracuji

Nemoc vnímám jako poselství pro nás, jako signál, že naše duše a tělo jsou ve vzájemném nesouladu. Při řešení nemocí je tedy potřeba zaměřit se na sebe, a najít skutečnou příčinu naší vnitřní nerovnováhy. A tuto pořešit.

Nabízím podporu těm, kteří jsou ochotní a rozhodnutí na sobě pracovat, a chtějí se uzdravit, bez nutnosti užít chemické léky. Pokud je již nemoc v pokročilejším stadium, a je nutná kombinace s klasickou medicínou, při delší spolupráci můžeme množství léků minimalizovat, dle stavu případně až do úplného vysazení.

O mně:

Narodila jsem se do lékařské rodiny. Když jsem se v osmnácti letech rozhodovala, kam dál v životě, medicína byla jasnou volbou. Zajímalo mě lidské tělo na své fyzické úrovni, jak funguje, a zajímala mě práce s lidmi. Vystudovala jsem 1. lékařskou fakultu v Praze, a nastoupila na III. Interní kliniku FN Brno, kde jsem procitla do reality poskytování zdravotní péče v praxi. Přišlo 1. zklamání – ze systému samotného, a ze skutečnosti, že jakmile nemocný člověk do nemocnice jednou vstoupil, už se tam nadále vracel.

Zanedlouho okolnosti vyplynuly jiným směrem, následovalo 6 let na mateřské „dovolené“ s našimi 2 dětmi. Během tohoto období se změnil celý můj život. Přišly nemoci, a druhé zklamání – při řešení nemocí zcela selhávala klasická medicína. Takto jsem se přes mé děti dostala k jiným formám a možnostem řešení nemocí, které se ukázaly jako účinné. Zaujaly mě natolik, že jsem je začala poznávat a rozvíjet.

V současné době pracuji na částečný úvazek v klasické medicíně (nemocnice Nové Město na Moravě), ve zbývajícím prostoru se věnuji alternativě formou soukromého poradenství a terapie.