Petra Tomšíková

Ing. Petra Tomšíková

Specializace: Regresní terapie, Bachovy bylinné esence

E-mail: cardovap@seznam.cz

Telefon: 733 550 630

Vlastní web: https://www.kesvobode.cz

 

Co terapie pomáhá řešit?

Při našem setkání se můžete se mnou podělit o své otázky, trápení, starosti, nejistoty či strachy. Uděláme vše pro jejich změnu v naději a spatření jasného směru. Uvidíte sebe, druhé i své životní situace v jiném světle a úhlu pohledu. Najdete v sobě vniřní sílu, odhodlání, odvahu, důvěru a víru. Změníte dlouhodobě nesloužící vzorce, programy a přesvědčení, které mohou bránit spokojenému žití.
Nabízím Vám možnost nahlédnout do svých bloků, nalézt odpovědi na mnohé otázky, rozpuštění starých zranění, cestu k odpuštění, přijetí a vnitřnímu klidu. Nyní zažívané obtížné situace, které na vás dnes působí negativně, budou zítra prožívané v nadhledu, porozumění a bez zatěžujících emocí. Vyléčíte-li stará zranění, dnešek bude příjemnější k žití, na duši i těle budete cítit uvolnění a stanete se „jednoduše“ ZDRAVÍ.
Vnitřní změna je většinou delší proces na více setkání, důležité je však odhodlat se a začít s ní. Vy i vaši blízcí ji následně určitě ocení.
Mně samotné kombinace terapií Regresních a Bachových esencí v životě moc pomohla a stále víc se mi líbí život, který žiji a za jehož podobu jsem zodpovědná jen já sama. Bude mi velkou ctí být v obtížných chvílích tady pro vás a pomoci vám zvládnout obtížné životní situace či problémy s nadhledem a porozuměním. Díky tomuto vědomému žití pak najdete odvahu jít tím správným směrem životem dál.