Adéla Janíková

Mgr. Adéla Janíková

Specializace: homeopatie, astrologie

Ostatní služby: Bachova květová terapie

E-mail: adela.jwn@seznam.cz

Telefon: 774 35 05 85

Vlastní web: www.adelajanikova.cz

 

S čím se na mě můžete obrátit:

Pomáhám lidem porozumět sobě samému – svým emocím, pocitům, náladám, vztahům kolem sebe, strachům, přáním, neúspěchům, problémům s výchovou dětí a mnoho dalšího. K tomuto využívám homeopatii, astrologii a Bachovy esence, a ráda tyto metody kombinuji.

Homeopatická konzultace

S nadsázkou lze říct, že homeopatie je královna všeho, protože výběr správného homeopatického léku Vám pomůže dostat se zpátky do úrovně psychického a fyzického zdraví. Homeopatická konzultace probíhá formou rozhovoru, který trvá přibližně 1,5 hodiny. Většinou se dotkneme všech oblastí Vašeho života. Následně vyberu lék, po měsíci je kontrola. S homeopatií lze léčit rozmanité fyzické obtíže, akutní i chronické. Velmi dobře funguje i na psychiku (strachy, obavy, úzkosti, stres, nespavost, nízká sebedůvěra aj.). Homeopatie je výborná i pro děti a těhotné ženy, nemá žádné vedlejší účinky.

Astrologická konzultace

Astrologie nejsou žádné čáry máry. Je to věda, založená na pohybu planet, které symbolizují jednotlivé oblasti našeho života. Pomáhá nám vidět náš život z nadhledu, z odstupu a pochopit, proč se některé věci dějí tak, jak se dějí. Rozkrytí horoskopu ukáže naše talenty, schopnosti. Odkryje témata, které je potřeba pochopit, přijmout či změnit pro to, abychom se posunuli dál. Na konzultaci můžeme probírat cokoliv. Můžeme si povídat o vztazích, zdraví, práci, dětech, lidech ve Vašem okolí, můžete se ptát na vše, co Vás trápí. Konzultace trvá přibližně 1, 5 hodiny.

Co je k výkladu potřeba? Datum, místo a čas narození (čas je potřeba znát co nejpřesnější, pokud si nejste jistí, většinou je dohledatelný v porodnici).