Adéla Janíková

Mgr. Adéla Janíková

Specializace: homeopatie

Ostatní služby: astrologie, Bachova květová terapie

E-mail: adela.jwn@seznam.cz

Telefon: 774 35 05 85

Vlastní web: www.adelajanikova.cz

Homeopatie je léčebná metoda založená Samuelem Hahnemannem v 19. století. Funguje na principu „podobné se léčí podobným“. V praxi to znamená, že na základě fyzických a mentálních symptomů, jež jsou u každého individuální, hledáme homeopatický lék, který co nejpřesněji odpovídá těmto daným symptomům. Podáním správně zvoleného léku nastává ozdravná reakce, kdy jsou jednotlivé symptomy postupně léčeny a dochází k uzdravení. Homeopatie pokrývá i příčinu stavu, neléčí pouze povrchní příznaky.

 

S čím Vám může homeopatie pomoci?

Jak probíhá konzultace?

Homeopatická konzultace se mnou probíhá formou rozhovoru, který trvá přibližně 1,5-2 hodiny. Většinou se dotkneme všech oblastí Vašeho života. Následně vyberu lék na Váš aktuální stav, po měsíci je důležitá kontrola, protože lék působí v čase.

 

Astrologie:

Astrologie je věda, založená na pohybu planet, které symbolizují jednotlivé oblasti života. Pomáhá vidět život člověka z nadhledu, a pochopit, proč se některé věci dějí tak, jak se dějí. Rozbor horoskopu ukáže talenty, schopnosti, odhaluje naučené (a mnohdy nefunkční) vzorce chování, jež mohou být příčinou potíží. Odkrývá témata, které je potřeba pochopit, přijmout či změnit pro to, aby se jedinec na své životní cestě mohl úspěšně posunout dál.

 

S čím Vám může astrologie pomoci?

Jak probíhá konzultace?

Výklad horoskopu probíhá formou rozhovoru, který trvá většinou 1,5 – 2 hodiny. Probíráme témata, se kterými přicházíte, a na základě horoskopu vám přináším vysvětlení.