Eva Pánková

Specializace: kraniosakrální masáž (kraniosakrální biodynamika)

Ostatní služby: relaxační a medová masáž, čínské masáže Thuina, moxování,

poradenství ve fytoterapii a stravování dle TČM.

Telefon: 732 931 438

E-mail: eva.veverka@volny.cz

Vlastní web: eva-pankova.webnode.cz

 

Jsem zdravotní sestra a stále pracuji v nemocnici na zkrácený úvazek. Absolvovala jsem kurzy, které mě přivedly ke kraniosakrální terapii a TČM. Absolvovala jsem semináře zaměřené na psychosomatiku u Mudr J. Klímové. Stěžejní byl pro mě roční výcvik Kraniosakrální osteopatie s prvky biodynamiky u Radka Neškrabala. Nyní studuji  Polaritní terapii u Rogera Gilchrista. Jsem ráda za vše, co mi život pošle do cesty.

Kraniosakrální terapie (CST) je velmi jemná masáž, která řeší široké spektrum zdravotních obtíží, které jsou obvykle spojeny s bolestmi a dysfunkcemi různých orgánů a poruchami neurologickými, motorickými a smyslovými. Umožňuje pocítit hlubokou relaxaci, úlevu od stresu vzniklého z jakýchkoliv příčin a posiluje životní energii a vitalitu. Tato terapie je čím dál více využívána jako prostředek pro udržení zdraví a k podpoře odolnosti organizmu vůči nemocem a psychickému tlaku.

Kdy vám může kraniosakrální terapie pomoci:

  Parkinsonova choroba

Léčebný proces probíhá v těle ještě tři týdny po ošetření. CST byla rozvinuta a popsána Dr. Johnem E. Upledgerem, osteopatem, lékařem a profesorem biomechaniky na Michiganské státní univerzitě v USA. Jeho diagnostická i léčebná metoda je s úspěchem využívána po celém světě.