Jana Koudelová

RNDr. Jana Koudelová

Specializace: homeopatie, cesta skutečného odpuštění, aura-soma a aura-somová terapie

Ostatní služby: jógová terapie, příprava k porodu, doprovod u porodu (dula),

léčení světlem

Telefon: 774 023 959

E-mail: johankou@seznam.cz

Vlastní web: tvořím

 

Z jakého důvodu mě můžete kontaktovat?

Vždy jsem se cítila být součástí přírody a vnímám všechny bytosti jako jeden celek. Když jsem se potkala se svým životním partnerem a stala se maminkou tří dcer, přišly občasné nemoci a situace, v kterých jsem si neuměla poradit, a tak jsem se dostala od klasické vědy ke klasické homeopatii. Učila jsem se chápat příběhy druhých, abych jim mohla  vybrat nejpřesnější homeopatický prostředek k uzdravení a tím jsem postupně porozuměla i svému příběhu. Naše uzdravení znamená vyladit se na vlastní tóny duše a uslyšet píseň vyššího já. Homeopatický lék může být ladičkou, která nám pomůže uvědomit si svou jedinečnou melodii duše. Barvy, které vnímáme všemi smysly, nám ukazují přesně, jak momentálně zníme, barevný svět aura-somy nám proto poskytuje vše, co potřebujeme vidět, slyšet, cítit a vede nás spolu s bytostmi barev k sebepoznání, které je největším léčitelem. Během svého zrání a své homeopatické praxe jsem poznala sílu a milost procesu skutečného odpuštění, jak nazývám metodu radikálního odpuštění, za kterou vděčím Colinu Tippingovi a která se stala i mým posláním.

V současné době vám nabízím tyto terapie:

Homeopatii – celostní klasickou, která uzdravuje příčiny nemocí, a akutní v akutních stavech, které ji vyžadují.

Cestu skutečného odpuštění – pracuje s našimi negativními stavy a emocemi, se vším, co nám překáží, nebo nás zlobí a trápí. I když tušíme nebo víme, že za to nemůže partner, maminka nebo agresivní svět, vždy můžeme vystopovat nějakého viníka a v sobě stav oběti. Tím se dostaneme k vlastní vině a k odpuštění sobě i všem, s kterými jsou naše emoce spojeny. Proces odpuštění provádíme ve dvojici nebo během semináře ve skupině, kdy se máte možnost dovědět více o principech skutečného odpuštění.

Aura-somovou terapii – spočívá ve výběru čtyř barevných lahviček, jež nás pak vedou k porozumění vašeho současného stavu, napovídají nám, jak ho řešit a co už jste vlastně učinili k proměně, po které toužíte. Jednu z lahviček si vybíráte k použití.

Aura-somovou čakrovou masáž, díky které můžete zažít harmonii na všech úrovních vědomí, nechat odplynout vše rušivé a houpat se na vlnách barev i vůní. Výsledkem je zharmonizování čaker a vašich emocí, současných i minulých a stav, kdy se cítíte svěží, propojení se sebou i se svým životem, stav, kdy jste šťastní a můžete v každém dni najít zázrak i potěšení. Nejedná se o masáž jako takovou, ale o nanášení aura-somových olejů na příslušná místa spojená s čakrami.

Léčení světlem – stávám se prostředníkem a nechávám proudit světlo do vašich emočních zahuštění a společně je rozpouštíme. Propojení s odpuštěním.

Vždy jsem věděla, že jednou budu psát a tvořit v souladu s tím, co ke mně přichází. Věřím, že moje prvotiny brzy doplní další tituly a že vám budou k užitku. Můžete si nyní u mě zakoupit praktickou příručku Homeopatická lékárnička první pomoci a mou první sbírku básní Kousky ticha.