Jana Koudelová

RNDr. Jana Koudelová

Specializace: cesta skutečného odpuštění, genové klíče, aura-soma

Ostatní služby: královská rádža jóga (Inspiro Tišnov) a jógová terapie

Telefon: 774 023 959

E-mail: johankou@seznam.cz

Vlastní web: dokončuji

 

V současné době vám v Květu života nabízím tyto terapie:

 

Cestu skutečného odpuštění – pracuje s našimi negativními stavy a emocemi, se vším, co nám překáží, nebo nás zlobí a trápí. I když tušíme nebo víme, že za to nemůže partner, maminka, tchán nebo agresivní svět, vždy můžeme vystopovat nějakého viníka a v sobě stav oběti. Tím se dostaneme k vlastní vině a k odpuštění sobě i všem dalším osobám, s kterými jsou naše emoce spojeny. Proces odpuštění provádíme ve dvojici nebo během semináře ve skupině, kdy se máme možnost dovědět více o principech skutečného odpuštění.

Genové klíče – seznámení s učením genových klíčů a jejich principy, inspirace k vlastní práci s genovými klíči a se zlatou cestou. Je možné si domluvit schůzku při řešení konkrétní životní situace a můžeme se společně podívat, jak je možné ji v souladu s genovým učením vnímat

a využít k vlastnímu užitku.

Aura-somu – Barevný systém aura-somy nám poskytuje hlubokou intuitivní cestu k sobě, sebepoznání i seberozvoji. Zprostředkuji vám použití lahviček, pomanderů i kvintesencí a vnoření se do vlastního cítění skrze barvy, vůně a hudbu.

Genauriot – lokální skupina spojující v sobě učení genových klíčů, aura-somy a tarotu. Více na www.eternike.cz

Individuální jógovou lekci jedná se o uvedení do cvičení jógy, praktikování přípravných cviků na uvolnění zad i kloubů, seznámení s pránájámou a praktikování rádža jógy ve dvojici se zohledněním vašich individuálních potřeb.