Martina Trnečková

Bc. Martina Trnečková

Specializace: fyzioterapie

E-mail: fyzio.trneckova@gmail.com

Telefon: 739 073 340

Vlastní web: www.fyziotrneckova.cz

 

Z jakého důvodu mě můžete kontaktovat?

O mně
 Jsem fyzioterapeutka, maminka dvou dětí a v oboru pracuji 11 let.
Při mé práci kladu důraz na pečlivou diagnostiku v začátku i průběhu vašich návstěv. U funkčních poruch pohybového aparátu se zaměřuji na příčinné řešení daného problému. Neřeším problém jen v místě bolesti, ale hledám příčinu bolesti i jinde, aby se potíže neopakovaly a neprohlubovaly.
Základem vaší návštěvy u mě je manuální terapie, kde je potřeba odstranit blokády a zvýšené svalové napětí, poté je na řadě cvičení vám šité na míru.
Moc ráda pracuji s dětmi a dorostem a zabývám se problematikou přetížení v rámci daného sportu. Za velmi cenné považuji zkušenosti nabité se sportovci pod vedením MUDr. Martinkové.
Využívám Dynamickou neuromuskulární stabilizaci (DNS) prof. Koláře – jde o koncept založený na vývojové kineziologii, cvičím podle Ludmily Mojžíšové, zaměřuji se na stabilizační cvičení ramenního pletence a bolestivé rameno, bolestivou nohu a další neduhy pohybového systému.
Díky obrovské podpoře a kladným ohlasům klientů z Tišnovské ambulance jsem se ocitla v Květu života a moc se těším na spolupráci s vámi.
Vítejte!