Soňa Kappelová

Mgr. Soňa Kappelová

Specializace: Psychologické poradenství, psychoterapie (psychoterapeut ve výcviku)

E-mail: sonakappelova@seznam.cz

Telefon: 776 310 655

 

V Květu života nabízím psychologické poradenství a psychoterapii.

Konzultace a hledání řešení problémů v oblastech:

Každé téma, se kterým přijdete, je důležité a zaslouží si prostor. Nebudu Vás soudit a hodnotit. Vyslechnu Vás a společně budeme hledat, co potřebujete, abyste se cítili líp.

 

O mně:

V roce 2007 jsem absolvovala studium psychologie na Filozofické fakultě MU. Studium mi dalo bohatý teoretický základ a také praktické zkušenosti z různých pracovišť.

Více jak 15 let se věnuji práci s dětmi a dospívajícími, převážně jako školní psycholožka na základní a střední škole.

V roce 2010 jsem absolvovala sebezkušenostní vzdělávací výcvik praktické životní filozofie Principy života®, ve kterém stále pokračuji. Semináře osobnostního rozvoje jsou orientovány na práci s emocemi, pochopení vlastních omezujících vzorců a představ, hledání cesty ke zvýšení psychické odolnosti, budování osobnosti a ke zlepšení fungování v mezilidských vztazích.

V roce 2023 jsem začala studovat Komplexní výcvik v psychoterapii zaměřené na řešení (Dalet Olomouc). Tento přístup se zaměřuje na podporu klienta nalézt řešení, které bude právě pro něj ušité na míru. To, že každá terapie je jiná, je také jednou z věcí, která mě na povolání terapeuta baví.

Dále jsem absolvovala kratší workshopy, např. Krizovou intervenci, Koučování dospívajících, Podpora dospívajících při sebepoškozování, Rozvíjení silných stránek a talentů a další.

Narodila jsem se v roce 1984, jsem vdaná, mám dva syny.

Baví mě práce s dětmi a mládeží, v níž mám mnohaleté zkušenosti jako vedoucí dětského oddílu. Jsem vášnivá čtenářka fantasy a romantických knih, které končí vždy pozitivně. Mám ráda dobrodružství v přírodě, organizování různých akcí, hraní deskových her s rodinou a objevování sebe sama.